O nas

graph’it jest polską firmą, której historia sięga 1998 roku. Doświadczenie zdobyte przez 20 lat partnerskiej współpracy z wieloma instytucjami rządowymi i samorządowymi, zarządcami infrastruktury oraz renomowanymi korporacjami przemysłowymi i deweloperskimi pozwoliło naszej firmie zbudować portfolio kilkuset projektów zakończonych sukcesem. Nasze wyjątkowe zaangażowanie i efektywność zyskały uznanie zarówno w Polsce, jak i wielu krajach w Europie, USA, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Wysokie kompetencje zespołu złożonego z kilkudziesięciu architektów, inżynierów i konsultantów, oraz niewątpliwie bezkonkurencyjna oferta pozwalają naszej firmie na profesjonalne wsparcie swoim doświadczeniem, kreatywnością i innowacyjną technologią nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając profesjonalne usługi w najtrudniejszych fazach planowania i realizacji projektów infrastrukturalnych, przemysłowych i deweloperskich, w tym dużych i skomplikowanych.

graph’it jest uznanym liderem, a na terenie Polski prekursorem, implementacji nowoczesnych strategii biznesowych i platform cyfrowych służących efektywnemu zarządzaniu procesem inwestycyjnym oraz eksploatacyjnym złożonych obiektów budowlanych, instalacji przemysłowych, a także infrastruktury, w tym klasyfikowanej jako krytyczna.

Oferowane przez nas rozwiązania cyfrowe mają szerokie zastosowania w całym cyklu życia majątku trwałego naszych klientów – począwszy od etapu planowania, poprzez realizację inwestycji, aż po etap jego eksploatacji. Dotyczy to zarówno nieruchomości, jak i infrastruktury czy linii technologicznych.

Wieloletnia, partnerska współpraca w zakresie projektów badawczo-rozwojowych oraz edukacji z wieloma renomowanymi uczelniami jak Politechniki: Krakowska, Gdańska, czy Poznańska, a także z uznanymi ośrodkami badawczymi, jak Narodowe Centrum Badań Jądrowych wpłynęły znacząco na wyjątkowość naszej oferty i reprezentowanego poziomu merytorycznego.

graph’it należy z całą pewnością do elitarnego grona najrzetelniejszych firm w całej polskiej gospodarce, które zostały wnikliwie zweryfikowane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Jako jedyna firma w swojej branży posiada Certyfikaty Bezpieczeństwa Przemysłowego wydane przez ABW, które uprawniają graph’it do dostępu i przetwarzania informacji niejawnych Rzeczpospolitej Polskiej, Unii Europejskiej, NATO oraz Europejskiej Agencji Kosmicznej.