Obiekty specjalne

Projektowanie budynków oraz zagospodarowanie przestrzeni użytkowanej przez instytucje i służby o strategicznym znaczeniu dla funkcjonowania państwa, wymagają pracy kompetentnego i doświadczonego zespołu. Firma graph’it spełnia najwyższe standardy oraz posiada niezbędne kwalifikacje do realizacji projektów budynków, a także obiektów infrastrukturalnych przeznaczonych dla instytucji rządowych i służb mundurowych.

Bezpieczeństwo z Graph’it

Realizacje obiektów specjalnych, wiążą się z dodatkowymi utrudnieniami logistycznymi i wzmożoną kontrolą standardów poufności i bezpieczeństwa. Mamy doświadczenie w międzynarodowych realizacjach rządowych( m.in. wielowariantowe projekty modernizacji placówek dyplomatycznych oraz obiektów wojskowych).
Posiadamy certyfikaty bezpieczeństwa przemysłowego wydane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, które uprawniają nas do dostępu i przetwarzania informacji niejawnych Rzeczpospolitej Polskiej, Unii Europejskiej, NATO oraz Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Jest to potwierdzanie nie tylko najwyższej jakości świadczonych przez nas usług i kompetencji w zakresie ochrony danych, ale także gwarant odpowiednio dobranej, zaufanej i profesjonalnej kadry.

Każdą realizację traktujemy indywidualnie, dopasowując innowacyjne rozwiązania do wymagań inwestora, specyfiki obiektu oraz zakresu planowanych prac.


Modelowanie BIM w obiektach specjalnych

Modelowanie informacji o budynku pozwala na kompleksowe usługi z zakresu projektowania i zarządzania realizacją i użytkowaniem obiektu, wykorzystując jedną bazę danych, na której współpracować mogą specjaliści różnych dziedzin. Dzięki nowoczesnej technologii, już na wczesnych etapach realizacji można oszacować i sprawnie zarządzać ryzykiem, w oparciu o różnorodne symulacje w środowisku wirtualnym. Jeszcze w trakcie projektowania, analizujemy m.in. zagrożenia związane z uszkodzeniami obudowy budynku w przypadku ataków bombowych, poziom pokrycia systemami zabezpieczeń technicznych, metody ewakuacji, czy sprawność energetyczną budynków. Pozwala to na podejmowanie właściwych decyzji projektowych oraz eliminację konieczności drogich i czasochłonnych zmian w trakcie realizacji lub eksploatacji obiektów.

Gwarancją świadczonych przez nas usług jest ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, setki zrealizowanych zleceń dużych inwestycji komercyjnych, infrastrukturalnych i przemysłowych oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza.